Suché krmivo
Allnatural Dry

100% přírodní, vyrobené v manufaktuře, bez obilovin, 
chemických přísad a dochucovadel.

Vyrobeno manufakturou v EU

Výroba bez extruderu,
sušeno horkým vzduchem
při teplotě cca 92°C

Ve všech fázích přípravy suchého a mokrého krmiva se nedodává voda ani vývar

Pro přípravu krmiva se nakupuje pouze čerstvé maso, nikoli mleté maso

Veterinární kontrola se provádí během procesu přípravy krmiva
(od nákupu surovin po prodej spotřebiteli)

Certifikát Evropské unie

Neobsahuje: barviva, látky zlepšující chuť, lepek, sóju, kukuřici, pšenici, konzervační látky, GMO

Granule ani po 24 hodinách ve vodě nezvětšuje svoji velikost!!

Časté otázky chovatelů
a majitelů psů a koček

Krmiva Dr. Animal jsou vždy vyrobena z čerstvého masa s přídavkem čerstvé zeleniny a ovoce, bylin a doplňků. Veškeré suroviny potřebné pro výrobu našich krmiv získáváme od místních dodavatelů. Čerstvé maso a droby nakupujeme pouze na vybraných jatkách, která jsou pod stálou veterinární kontrolou. Nakupujeme čerstvou zeleninu a ovoce od místních farmářů. 
Všechna naše krmiva jsou připravována podle tradičního způsobu zpracování surovin - nepoužíváme průmyslové stroje, většina práce se provádí ručně pomocí řeznického zařízení. Naše potraviny neobsahují umělá barviva, látky zlepšující chuť a fungicidy.

Krmiva Dr. Animal mají speciálně vyvážené receptury vhodné i pro citlivé psy, při jejichž vývoji jsme spolupracovali s chovateli a veterinárními odborníky na výživu. Vyrábíme suché krmivo tradičním způsobem - včetně monoproteinových a bezobilných receptur včetně konzerv.

Výrobní proces našich suchých krmiv Dr. Animal je jedinečný.  V první fázi jsou pečlivě vybrané suroviny důkladně promíchány ve vhodných poměrech - vyplývajících z daných receptur. Poté, používáme pouze přirozené vlastnosti použitých složek, vytváříme krokety a umístíme je na síta v naší sušárně. Dále se krokety našich krmiv pomalu suší horkým vzduchem při teplotě přibližně 92 °C. Všechny tyto činnosti se provádějí ručně pouze pomocí tradičních řeznických zařízení.  Tato metoda znamená, že přírodní složky našich krmiv neztrácí mnoho ze svých původních přírodních vlastností (kvalita, stravitelnost, chutnost). Naše jídla nejsou ( jako většina ostatních na trhu ) - extrudována vysokými teplotami ( kolem 600°C) a tlakem.

Krmiva dr. Animal jsou vyráběna jedinečným výrobním procesem. Granule Dr. Animal nejsou, jako většina ostatních granulí na trhu extrudována, ale rychle se suší horkým vzduchem kolem 92 stupňů celsia. Barva, vůně a struktura našich krmiv jsou výsledkem přírodních procesů, kterým během zpracování procházejí suroviny - maso, zelenina, ovoce.

Jsme Česká rodinná společnost. Zabýváme se distribucí a výrobou produktů té nejvyšší kvality pro psy a kočky pod značkou Dr. Animal. Necháváme si u specializovaných výrobců vyrábět námi vyvíjené receptury a produkty. Máme více jak 25-ti leté zkušenosti v oboru krmiv a doplňků pro zvířata včetně klinických diet. Zaměřujeme naši pozornost na možnost poskytnout psům a kočkám maximální kvalitu a stravitelnost produktů a přistupujeme k našim produktům tak, aby byly maximálně vhodné i pro citlivé a alergické psy. Díky co nejšetrnějšímu přístupu ke zpracování se snažíme dodat do produktů co nejčerstvější, nejkvalitnější a nejstravitelnější suroviny. Veškeré suroviny potřebné pro výrobu našich krmiv získáváme od místních dodavatelů z EU. Čerstvé maso a droby nakupujeme pouze na vybraných a ověřených jatkách, která jsou pod stálou veterinární kontrolou. Nakupujeme čerstvou zeleninu a ovoce od místních farmářů v EU.

Pro výrobu našich suchých krmiv používáme následující masové suroviny:  čerstvé hovězí maso a hovězí droby, čerstvé krůtí maso, čerstvé kuřecí maso a kuřecí droby. Vyrábíme suchá krmiva neobsahující cereálie na bázi čerstvého kachního masa a zvěřiny. Vyrábíme také konzervy s vysokým obsahem koňského masa. Populární masové konzervy obsahují také čerstvé vepřové maso. Kvalita převážné většiny masa, které používáme pro výrobu, je vhodná k lidské spotřebě.
Další suroviny nakupujeme vždy u ověřených dodavatelů, zpracovatelských závodů a farem. 

Ne!!!. 
Naše potraviny neobsahují barviva, látky zlepšující chuť, ani fungicidy. Nepřidáváme žádné prostředky, které by měly stimulovat chuť k jídlu. Díky vysoké kvalitě používaných surovin a šetrnému zpracování mají produkty vysokou chutnost. V suchých krmivech používáme pouze přírodní antioxidanty obsahující výtažky bohaté na tokoferol přírodního původu, lecitin a extrakt z rozmarýnu.

Naše krokety mají porézní strukturu a nepravidelný tvar, protože vznikají v důsledku tradičního výrobního procesu a jejich barva je přirozená pro použité suroviny (hlavně čerstvé maso) po sušení. Nejsou vystaveny vysokým teplotám a tlaku, lisované nebo potažené příchutěmi a aromaty, což je typické pro většinu krmiv vyráběných vytlačovací technologií. Naše krokety nezvyšují jejich objem v zažívacím traktu psa a tím částečně snižují rizika spojená s expanzí velikosti granulí. 

Abychom na tuto otázku odpověděli, předali jsme vzorek se suchým jídlem Dr. Animal Ústavu genetiky a šlechtění zvířat za účelem analýzy mastných kyselin Omega-3 a Omega-6. Analýza provedená Laboratoří jakosti surovin a produktů živočišného původu a krmiv ukazuje, že „Krmivo má příznivý poměr PUFA / SFA (podle pokynů WHO> 0,4) a vysoký obsah polynenasycených mastných kyselin, jako jsou: kyselina linoleová (18: 2n-6cis), linolenová (18: 3n-3), arachidonová (20: 4n-6) a EPA a DHA (20: 5n-3 a 22: 6n-3) nezbytná pro správný vývoj těla. “.

Pro konzervy nepoužíváme žádné konzervační látky ani antioxidanty. Pro prodloužení trvanlivosti suchých potravin používáme pouze přírodní antioxidant obsahující extrakty přírodního původu bohaté na tokoferol, lecitin a extrakt z rozmarýnu.

Kvasinky Yarrowia Lipolytica jsou speciálně vybraný kmen - rozmnožený a sušený - který se používá jako přírodní potravinový doplněk pro zvířata. Kmen kvasinek Yarrowia Lipolytica má díky svým jedinečným fyziologickým a biochemickým vlastnostem obrovský potenciál ve výživě psů. Kvasinky Yarrowia Lipolytica mohou vázat kovové ionty z prostředí a poté je trvale inkorporovat do svých buněčných struktur. Tímto způsobem se mohou vyskytnout stabilní komplexy s proteiny označovanými jako biokomplexy nebo kovové proteiny. Díky tomu se minerály snadněji vstřebávají, transportují a absorbují v trávicím traktu. Kvasinky Yarrowia Lipolytica jsou dokonalým doplňkem minerálních přísad pro vysoce aktivní psy, chovné psy a jedince s narušenou imunitou.

Kompletní krmivo a další naše produkty zakoupíte na našem e-shopu www.vpetshop.cz anebo u našich partnerů jako je www.spokojenypes.cz, www.lovebarf.cz

Balení

Krůtí s rýží (štěně/junior) 1.5kg

Allnatural Dry krůtí s rýží (štěně/junior) je krmivo
pro štěňata s 63% masa  bez barviv, konzervantů
a zvýrazňovačů chuti.
 

Hmotnost: 1,5 kg

EAN: 8594194640255

Metabolická energie: 3 700 kcal/kg

Složení:
čerstvé krůtí maso (23 %), kuřecí moucka (22 %), mleté ovesné  vločky, čerstvé kuřecí maso (15 %), mletá rýže, kuřecí játra (3 %), jablka, vařená mrkev, vojteška, lněné semínko, Kvasnice Yarrowia Lipolytica, lososový olej, sušená petržel, sušený petržel, čerstvý kopr, pískavice písková, sušené pivní kvasnice, uhlicitan vápenatý 
z lastur ústrice, chitosan, extrakt Yucca Schidigera, chlorofyl,  chrupavka žraloka, mušle novozélandská

Analytické složky:
hrubý protein 29%, hrubý tuk 14.7%, hrubá vláknina 1.1%, hrubý popel 5.6%, hrubá vlhkost 7.5%, vápník 3%, fosfor 1.5%

Hovězí s rýží (štěně/junior)1.5kg

Allnatural Dry hovězí s rýží (štěně/junior) 
je monoproteinové krmivo pro štěňata s 67% masa  bez barviv, konzervantů a zvýrazňovačů chuti.


Hmotnost: 1,5 kg

EAN: 8594194640262

Metabolická energie: 4 150 kcal/kg

Složení:
čerstvé hovězí maso (49 %), mletá ovesná kaše, hovězí maso  (15 %), rýže, vařená mrkev, hovězí játra (3 %), vojteška, lněné semínko, kvasnice Yarrowia Lipolytica, brusinky, sušené pivní kvasnice, uhlicitan vápenatý lastury ústřice, chitosan, extrakt z Yucca Schidigera, chlorofyl, žraločí chrupavka, mušle novozélandská

Analytické složky:
hrubý protein 28%, hrubý tuk 22%, hrubá vláknina 2%, hrubý popel 4.8%, hrubá vlhkost 6%, vápník 0.9%, fosfor 0.5%


Hovězí s rýží (MINI) 1.5kg

Allnatural Dry hovězí s rýží MINI je monoproteinové krmivo pro malá plemena psů s 62% masa  bez barviv, konzervantů a zvýrazňovačů chuti.

Hmotnost: 1,5 kg

EAN: 8594194640279

Metabolická energie: 3 700 kcal/kg

Složení:
čerstvé hovězí maso (39 %), mleté ovesné vločky, hovězí maso (20 %), mletá rýže, hovězí játra (3 %),  vařená mrkev, vojteška, lněné semínko, kvasnice Yarrowia Lipolytica, brusinky, sušené pivovarské kvasnice, uhličitan vápenatý z lastur ústřice, chlorid sodný, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, extrakt Yucca Schidigera, novozélandská mušle

Analytické složky:
hrubý protein 36%, hrubý tuk 15.4%, hrubá vláknina 1.3%, hrubý popel 7.1%, hrubá vlhkost 7%, vápník 2%, fosfor 0.9%


MEAT MIX (MINI) 1.5kg

Allnatural Dry meat mix MINI je krmivo pro malé plemena psů s 58% masa  bez barviv, konzervantů
a zvýrazňovačů chuti.

Hmotnost: 1,5 kg

EAN: 8594194640286

Metabolická energie: 3 775 kcal/kg

Složení:
čerstvé kuřecí maso (42 %), pšeničné otruby a pšeničná mouka, čerstvé hovězí maso a hovězí droby (10 %), mletá rýže, hovězí maso (6 %), řepné řízky, přírodní antioxidant, tokoferoly

Analytické složky:
hrubý protein 28%, hrubý tuk 15%, hrubá vláknina 2%, hrubý popel 7.5%, hrubá vlhkost 6.7%, vápník 1.9%, fosfor 1%

Hovězí s rýží 1.5kg

Allnatural Dry hovězí s rýží je monoproteinové krmivo pro psy s 62% masa  bez barviv, konzervantů
a zvýrazňovačů chuti.


Hmotnost: 1,5 kg

EAN: 8594194640316

Metabolická energie: 3 700 kcal/kg 

Složení:
čerstvé hovězí maso (39 %), mleté ovesné vločky, hovězí maso (20 %), mletá rýže, hovezí játra (3 %), vařená mrkev, vojteška, lňené semínko, kvasnice Yarrowia Lipolytica, brusinky, sušené pivovarské kvasnice, uhličitan vápenatý z lastur ústřice, chlorid sodný, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, extrakt Yucca Schidigera, novozélandská mušle

Analytické složky:
hrubý protein 36%, hrubý tuk 15.4%, hrubá vláknina 1.3%, hrubý popel 7.1%, hrubá vlhkost 7%, vápník 2%, fosfor 0.9%


Krůtí s rýží 1.5kg

Allnatural Dry krůtí s rýží je krmivo pro psy s 66% masa  bez barviv, konzervantů a zvýrazňovačů chuti.

Hmotnost: 1,5 kg

EAN: 8594194640309

Metabolická energie: 3 800 kcal/kg

Složení:
čerstvé krůtí maso (26 %), mleté ovesné vločky, kuřecí maso (20 %), čerstvé kuřecí maso (17 %), mletá
rýže, kuřecí játra (3 %), jablka, vařená mrkev, vojteška, lněné semínko, kvasnice Yarrowia Lipolytica,
sušená petržel, čerstvý kopr, pískavice pískové, sušené pivní kvasnice, ústřicový uhlicitan vápenatý,
chlorid sodný, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, extrakt z Yucca Schidigera, mušle z Nového Zélandu

Analytické složky:
hrubý protein 33%, hrubý tuk 16%, hrubá vláknina 1.5%, hrubý popel 4.6%, hrubá vlhkost 7%, vápník 3%, fosfor 1.6%

MEAT MIX 1.5kg

Allnatural Dry meat mix  je krmivo pro psy
s 58% masa bez barviv, konzervantů a zvýrazňovačů chuti.

Hmotnost: 1,5 kg

EAN: 8594194640293

Metabolická energie: 3 775 kcal/kg

Složení:
čerstvé kuřecí maso (42 %), pšeničné otruby a pšeničná mouka, čerstvé hovězí maso  a hovězí droby (10 %), mletá rýže, hovězí maso (6 %), řepné řízky, přírodní antioxidant, tokoferoly

Analytické složky:
hrubý protein 28%, hrubý tuk 15%, hrubá vláknina 2%, hrubý popel 7.5%, hrubá vlhkost 6.7%, vápník 1.9%, fosfor 1%

Kachna se zeleninou 1.5kg

Allnatural Dry kachna se zeleninou je krmivo
pro citlivé psy s 56% masa  bez barviv, konzervantů
a zvýrazňovačů chuti.
 

Hmotnost: 1,5 kg

EAN: 8594194640323

Metabolická energie: 3 550 kcal/kg

Složení:
čerstvé kachní maso (26 %), zelený hrášek, čerstvé krůtí maso (18 %), brambory, kuřecí maso (9 %),
vařená mrkev, kuřecí játra (3 %), celá sušená vejce, jablko, lněné semínko, vojteška, yarrowia lipolytica,  fenugreek, sušené pivní kvasnice, uhlicitan vápenatý z lastur ústřice, chitosan, extrakt z Yucca Schidigera, chlorofyl, chrupavka žraloka, mušle novozélandská

Analytické složky:
hrubý protein 31%, hrubý tuk 8%, hrubá vláknina 1.8%, hrubý popel 5%, hrubá vlhkost 6%, vápník 1.2%, fosfor 0.5%

Kančí s brusinkami 1.5kg

Allnatural Dry kančí s brusinkami je krmivo pro citlivé psy s 66% masa  bez barviv, konzervantů
a zvýrazňovačů chuti.


Hmotnost: 1,5 kg

EAN: 8594194640330

Metabolická energie: 3 550 kcal/kg

Složení:
čerstvé maso divočáka (26 %), zelený hrášek, čerstvé hovězí maso (17 %), brambory, hovězí
moučka (10 %), vařená mrkev, hovězí játra (3 %), celá sušená vejce, jablko, lněná semena, vojteška ,
Yarrowia Lipolytica kvasnice, brusinky (0,5 %), sušené pivní kvasnice, uhličitan vápenatý z lastur
ústřice, chitosan, extrakt Yucca Schidigera, chlorofyl, chrupavka žraloka, mušle novozélandská

Analytické složky:
hrubý protein 28.5%, hrubý tuk 10%, hrubá vláknina 2.3%, hrubý popel 5.5%, hrubá vlhkost 6.5%, vápník 1.2%, fosfor 0.7%

Kuřecí s rýží (senior) 1.5kg

Allnatural Dry kuřecí s rýží (senior)  je krmivo pro psy
s 56% masa bez barviv, konzervantů a zvýrazňovačů chuti.

Hmotnost: 1,5 kg

EAN: 8594194640354

Metabolická energie: 3 700 kcal/kg

Složení:
čerstvé kuřecí maso 50 %, mleté ovesné vločky, sušené kuřecí maso 3 %, mletá rýže, kuřecí játra 3 %,
jablka, vařená mrkev, vojteška, lněné semínko, kvasnice Yarrowia Lipolytica, sušený pastinák, sušené
pivovarské kvasnice, uhličitan vápenatý z lastur ústřice, chlorid sodný, glukosamin sulfát, chondroitin
sulfát, extrakt Yucca Schidigera, novozélandská mušle

Analytické složky:
hrubý protein 20.5%, hrubý tuk 14%, hrubá vláknina 1%, hrubý popel 5.5%, hrubá vlhkost 6%, vápník 1.4%, fosfor 0.6%


Krůtí s rýží (štěně/junior) 12kg

Allnatural Dry krůtí s rýží (štěně/junior) je krmivo pro štěňata s 63% masa  bez barviv, konzervantů
a zvýrazňovačů chuti.


Hmotnost: 12 kg

EAN: 8594194640170

Metabolická energie: 3 700 kcal/kg

Složení:
čerstvé krůtí maso (23 %), kuřecí moucka (22 %), mleté ovesné  vločky, čerstvé kuřecí maso (15 %), mletá rýže, kuřecí játra (3 %), jablka, vařená mrkev, vojteška, lněné semínko, Kvasnice Yarrowia Lipolytica, lososový olej, sušená petržel, sušený petržel, čerstvý kopr, pískavice písková, sušené pivní kvasnice, uhlicitan vápenatý 
z lastur ústrice, chitosan, extrakt Yucca Schidigera, chlorofyl,  chrupavka žraloka, mušle novozélandská

Analytické složky:
hrubý protein 29%, hrubý tuk 14.7%, hrubá vláknina 1.1%, hrubý popel 5.6%, hrubá vlhkost 7.5%, vápník 3%, fosfor 1.5%

Hovězí s rýží (štěně/junior) 12kg

Allnatural Dry hovězí s rýží (štěně/junior) je monoproteinové krmivo pro štěňata s 67% masa 
bez barviv, konzervantů a zvýrazňovačů chuti.


Hmotnost: 12 kg

EAN: 8594194640187

Metabolická energie: 4 150 kcal/kg

Složení:
čerstvé hovězí maso (49 %), mletá ovesná kaše, hovězí maso  (15 %), rýže, vařená mrkev, hovězí játra (3 %), vojteška, lněné semínko, kvasnice Yarrowia Lipolytica, brusinky, sušené pivní kvasnice, uhlicitan vápenatý lastury ústřice, chitosan, extrakt z Yucca Schidigera, chlorofyl, žraločí chrupavka, mušle novozélandská

Analytické složky:
hrubý protein 28%, hrubý tuk 22%, hrubá vláknina 2%, hrubý popel 4.8%, hrubá vlhkost 6%, vápník 0.9%, fosfor 0.5%


Hovězí s rýží (MINI) 12kg

Allnatural Dry hovězí s rýží MINI je monoproteinové krmivo pro malá plemena psů s 62% masa  bez barviv, konzervantů a zvýrazňovačů chuti.

Hmotnost: 1,5 kg

EAN: 8594194640194

Metabolická energie: 3 700 kcal/kg

Složení:
čerstvé hovězí maso (39 %), mleté ovesné vločky, hovězí maso (20 %), mletá rýže, hovězí játra (3 %),  vařená mrkev, vojteška, lněné semínko, kvasnice Yarrowia Lipolytica, brusinky, sušené pivovarské kvasnice, uhličitan vápenatý z lastur ústřice, chlorid sodný, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, extrakt Yucca Schidigera, novozélandská mušle

Analytické složky:
hrubý protein 36%, hrubý tuk 15.4%, hrubá vláknina 1.3%, hrubý popel 7.1%, hrubá vlhkost 7%, vápník 2%, fosfor 0.9%


Hovězí s rýží 12kg

Allnatural Dry hovězí s rýží (štěně/junior) je monoproteinové krmivo pro štěňata s 67% masa 
bez barviv, konzervantů a zvýrazňovačů chuti.


Hmotnost: 12 kg

EAN: 8594194640224

Metabolická energie: 3 700 kcal/kg

Složení:
čerstvé hovězí maso (39 %), mleté ovesné vločky, hovězí maso (20 %), mletá rýže, hovezí játra (3 %), vařená mrkev, vojteška, lňené semínko, kvasnice Yarrowia Lipolytica, brusinky, sušené pivovarské kvasnice, uhličitan vápenatý z lastur ústřice, chlorid sodný, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, extrakt Yucca Schidigera, novozélandská mušle

Analytické složky:
hrubý protein 36%, hrubý tuk 15.4%, hrubá vláknina 1.3%, hrubý popel 7.1%, hrubá vlhkost 7%, vápník 2%, fosfor 0.9%


Krůtí s rýží 12kg

Allnatural Dry krůtí s rýží je krmivo pro psy s 66% masa  bez barviv, konzervantů a zvýrazňovačů chuti. 

Hmotnost: 12 kg

EAN: 8594194640217

Metabolická energie: 3 800 kcal/kg

Složení:
čerstvé krůtí maso (26 %), mleté ovesné vločky, kuřecí maso (20 %), čerstvé kuřecí maso (17 %), mletá
rýže, kuřecí játra (3 %), jablka, vařená mrkev, vojteška, lněné semínko, kvasnice Yarrowia Lipolytica,
sušená petržel, čerstvý kopr, pískavice pískové, sušené pivní kvasnice, ústřicový uhlicitan vápenatý,
chlorid sodný, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, extrakt z Yucca Schidigera, mušle z Nového Zélandu

Analytické složky:
hrubý protein 33%, hrubý tuk 16%, hrubá vláknina 1.5%, hrubý popel 4.6%, hrubá vlhkost 7%, vápník 3%, fosfor 1.6%

MEAT MIX 12kg

Allnatural Dry meat mix  je krmivo pro psy s 58% masa bez barviv, konzervantů a zvýrazňovačů chuti.

Hmotnost: 12 kg

EAN: 8594194640200

Metabolická energie: 3 775 kcal/kg

Složení:
čerstvé kuřecí maso (42 %), pšeničné otruby a pšeničná mouka, čerstvé hovězí maso  a hovězí droby (10 %), mletá rýže, hovězí maso (6 %), řepné řízky, přírodní antioxidant, tokoferoly

Analytické složky:
hrubý protein 28%, hrubý tuk 15%, hrubá vláknina 2%, hrubý popel 7.5%, hrubá vlhkost 6.7%, vápník 1.9%, fosfor 1%

Kachna se zeleninou 12kg

Allnatural Dry kachna se zeleninou je krmivo pro citlivé psy s 56% masa  bez barviv, konzervantů
a zvýrazňovačů chuti.


Hmotnost: 12 kg

EAN: 8594194640231

Metabolická energie: 3 550 kcal/kg

Složení:
čerstvé kachní maso (26 %), zelený hrášek, čerstvé krůtí maso (18 %), brambory, kuřecí maso (9 %),
vařená mrkev, kuřecí játra (3 %), celá sušená vejce, jablko, lněné semínko, vojteška, yarrowia lipolytica,  fenugreek, sušené pivní kvasnice, uhlicitan vápenatý z lastur ústřice, chitosan, extrakt z Yucca Schidigera, chlorofyl, chrupavka žraloka, mušle novozélandská

Analytické složky:
hrubý protein 31%, hrubý tuk 8%, hrubá vláknina 1.8%, hrubý popel 5%, hrubá vlhkost 6%, vápník 1.2%, fosfor 0.5%

Kančí s brusinkami 12kg

Allnatural Dry kančí s brusinkami je krmivo pro citlivé psy s 66% masa  bez barviv, konzervantů
a zvýrazňovačů chuti.


Hmotnost: 12 kg

EAN: 8594194640248

Metabolická energie: 3 550 kcal/kg

Složení:
čerstvé maso divočáka (26 %), zelený hrášek, čerstvé hovězí maso (17 %), brambory, hovězí
moučka (10 %), vařená mrkev, hovězí játra (3 %), celá sušená vejce, jablko, lněná semena, vojteška ,
Yarrowia Lipolytica kvasnice, brusinky (0,5 %), sušené pivní kvasnice, uhličitan vápenatý z lastur
ústřice, chitosan, extrakt Yucca Schidigera, chlorofyl, chrupavka žraloka, mušle novozélandská

Analytické složky:
hrubý protein 28.5%, hrubý tuk 10%, hrubá vláknina 2.3%, hrubý popel 5.5%, hrubá vlhkost 6.5%, vápník 1.2%, fosfor 0.7%

Kuřecí s rýží (senior) 12kg

Allnatural Dry kuřecí s rýží (senior)  je krmivo pro psy
s 56% masa bez barviv, konzervantů a zvýrazňovačů chuti.

Hmotnost: 12 kg

EAN: 8594194640347

Metabolická energie: 3 700 kcal/kg

Složení:
čerstvé kuřecí maso 50 %, mleté ovesné vločky, sušené kuřecí maso 3 %, mletá rýže, kuřecí játra 3 %,
jablka, vařená mrkev, vojteška, lněné semínko, kvasnice Yarrowia Lipolytica, sušený pastinák, sušené
pivovarské kvasnice, uhličitan vápenatý z lastur ústřice, chlorid sodný, glukosamin sulfát, chondroitin
sulfát, extrakt Yucca Schidigera, novozélandská mušle

Analytické složky:
hrubý protein 20.5%, hrubý tuk 14%, hrubá vláknina 1%, hrubý popel 5.5%, hrubá vlhkost 6%, vápník 1.4%, fosfor 0.6%


Dr. Animal s.r.o.


Provozovatel

Dr. Animal s.r.o.
IČ: 05623022
DIČ: CZ05623022

+420 773 204 040

Newsletter

© 2020 Dr. Animal s.r.o. - Všechna práva vyhrazena